Výpis nabídek
13
13
13
7 268 785 Kč
(90 860 Kč / m²)
Prodej
4+1
80 m²
Rue de Nantes, Bordeaux
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
80 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Axel Appelghem (06 77 13 95 52) vous propose : À vendre – T4 avec balcon, parkings, piscine – Bordeaux ChartronsBordeaux – Quartier Chart...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Otevřený obývací prostor
Samostatné wc
Zabezpečení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
88 dní
Aktualizováno:
30 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue de Nantes, Bordeaux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.