SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 486 235 Kč
(156 663 Kč / m²)
Prodej
6 a více
118 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

místnosti6 a více
plocha118 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A41065GM33 - Set in a quiet environment, this apartment beautifully combines the charm of period features with the comfort of modern living. Fully ren...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaDřevěná podlahaKrbVanaSprchový koutOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 162 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier