SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 594 425 Kč
(79 920 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
Cité des Saules, Bondy

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Situé dans le centre ville de Bondy, au 3ème étage d'un immeuble récent avec ascenseur, ce bel appartement de 3 pièces offre 70 m2 habitables dans une...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněSamostatné wcDřevěná podlaha

Plynové
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Cité des Saules, Bondy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER