SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 330 514 Kč
(62 840 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Rue de Feldkirch, Bollwiller

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Emmanuelle Mansier vous propose: Bollwiller - 2/3 pièces avec 2 grands balcons, ascenseur et 2 parkingsÀ vendre, bel appartement 2/3 pièc...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue de Feldkirch, Bollwiller
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France