SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 929 473 Kč
(87 715 Kč / m²)
Prodej
4+1
79 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

místnosti4+1
plocha79 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

iad France - Jeremy Sourice vous propose: Bobigny - Secteur Hôtel de Ville / Pablo PicassoAppartement familial de 4 pièces - Vue dégagée- CommercesA q...

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France