Výpis nabídek
4
4
5 348 270 Kč
(191 010 Kč / m²)
Prodej
1+1
28 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
28 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Avenue de la Reine Nathalie, T1 bis 28 m2 en exposition sud, au calme, cuisine séparée, 1er étage,libre de toute location
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
25 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.