SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
25 525 834 Kč
(386 755 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Avenue des Pins, Beausoleil

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the highly sought-after Moneghetti district, and just 200 meters from the Monaco border, this contemporary apartment within the Residence 2...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPřirozené světloVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Avenue des Pins, Beausoleil
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SALVADOR PROPERTIES