SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 211 855 Kč
(88 799 Kč / m²)
Prodej
4+1
115 m²
Ruelle Berthet, Beaune

místnosti4+1
plocha115 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Within the city walls of Beaune, on the first and top floor of a character building, a bright, renovated period apartment (type IV) in perfect conditi...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Ruelle Berthet, Beaune
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IMMOBILIERE GAY