SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 054 016 Kč
(74 253 Kč / m²)
Prodej
4+1
95 m²
Ruelle Berthet, Beaune

místnosti4+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this charming apartment in the heart of the city. Located on the first floor of a small, pleasant building, the apartment comprises an entran...

Ostatní
Stáří nabídky: 123 dní
Aktualizováno: 123 dní

Lokalita

Ruelle Berthet, Beaune
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MEURSAULT IMMOBILIER