SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 795 514 Kč
(141 354 Kč / m²)
Prodej
2+1
41 m²
Rue de Lasseguette, Bayonne

místnosti2+1
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This spacious one-bedroom apartment is ideally located on the 2nd floor of a small, quiet building, just a short walk from Bayonne city centre. The en...

Ostatní
Stáří nabídky: 101 dní
Aktualizováno: 39 dní

Lokalita

Rue de Lasseguette, Bayonne
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AVLIMMOBILIER