SUPA24
Obývací pokoj; dlažba, přirozené světlo, výhled
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 937 364 Kč
(56 248 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
Rue des Écoles, Bavans

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Dans une résidence de standing avec ascenseur, nichée au coeur d' un magnifique parc arboré, découvrez ce superbe appartement en duplex situé au 2ème ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSamostatné wcVýhled

Ostatní
Stáří nabídky: 121 dní
Aktualizováno: 116 dní

Lokalita

Rue des Écoles, Bavans
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alliance Groupe Immobilier Montbeliard