SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 594 652 Kč
(28 256 Kč / m²)
Prodej
6 a více
198 m²
Rue Paul Béranger, Barcelonnette

místnosti6 a více
plocha198 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situé en plein centre de Barcelonnette, au cœur d'une rue piétonne très fréquentée, cet appartement de 7 pièces développe environ 198 m2 sur plusieurs...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Paul Béranger, Barcelonnette
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZEFIR IMMOBILIER