SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 782 579 Kč
(88 085 Kč / m²)
Prodej
4+1
77 m²
Rue de la Ternière, Avrillé

místnosti4+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Alexandre Wemaere (07 69 62 72 50) vous propose : À vendre, appartement T4 d'exception très bien situé sur Avrillé, avec arrêt de Tram au...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Rue de la Ternière, Avrillé
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France