SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 805 137 Kč
(26 609 Kč / m²)
Prodej
6 a více
143 m²
Rue Saint-Jean, Aubusson

místnosti6 a více
plocha143 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A10318 - An opportunity to own two apartments and a business premises in the centre of the bustling tapestry town of Aubusson with its restaurants, sh...

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 494 dní

Lokalita

Rue Saint-Jean, Aubusson
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier