SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 348 270 Kč
(31 460 Kč / m²)
Prodej
5+1
170 m²
Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre

místnosti5+1
plocha170 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A44478RBR61 - Leggett Immobilier is delighted to present a delightful small business opportunity set within a charming and characterful property, offe...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Leggett Immobilier