SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 779 302 Kč
(129 655 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Allée de la Galaxie, Arcachon

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Anne-Sophie Vitet vous propose: EN EXCLUSIVITE ARCACHON -Quartier Aiguillon - Appartement 3 pièces avec balcon et une place de parking ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Samostatné wcOtevřený obývací prostorPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Allée de la Galaxie, Arcachon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France