Výpis nabídek
21
21
21
15 800 996 Kč
(87 783 Kč / m²)
Prodej
4+1
180 m²
Chemin des Rastines, Antibes
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
180 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Attention la moitié des photos sont retouchées par l'IA.
Offrez-vous un véritable coin de paradis à Antibes avec cet appartement-villa unique de 90 m...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Garáž
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Podlaží
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
6 dní
Aktualizováno:
6 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.