SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
27 467 310 Kč
(381 490 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Chemin des Rastines, Antibes

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Just a short walk from the coastline, this 2-bedroom apartment enjoys a prime location to fully experience the French Riviera lifestyle. Located in a ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Standing Realty