SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
28 066 326 Kč
(295 435 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Chemin des Rastines, Antibes

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

A VENDRE Nouvel appartement, 3-pièces, Antibes, prestation haut-de-gamme et vue Mer Venez rapidement découvrir chez CENTER BAY IMMOBILIER, ce superbe ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorSamostatné wcPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 91 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Chemin des Rastines, Antibes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Center Bay Immobilier