SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 040 665 Kč
(132 315 Kč / m²)
Prodej
4+1
91 m²
Avenue du Châtaignier, Antibes

místnosti4+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

JUAN LES PINS PLAGES LARGE 3/4 ROOM APARTMENT OF 91 M2, direct access to beaches and shops, unobstructed SEA view, living room of 36 m2, beautiful fea...

Ostatní
Stáří nabídky: 121 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Avenue du Châtaignier, Antibes
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

AVENIR IMMOBILIER INTERNATIONAL