SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 337 267 Kč
(23 880 Kč / m²)
Prodej
3+1
56 m²
Rue Joséphine Baker, Annonay

místnosti3+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Rommy Dubief vous propose: ANNONAY - Appartement plateau brut à aménager -Situé au 3ème étage d’une copropriété sécurisé en plein cOEur d...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue Joséphine Baker, Annonay
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France