Výpis nabídek
9
9
9
9 240 906 Kč
(114 085 Kč / m²)
Prodej
4+1
81 m²
Rue d'en Haut, Allinges
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
81 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T4 avec balcon à Allinges.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2028 !Au ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
9 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue d'en Haut, Allinges
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.