SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 170 708 Kč
(44 038 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Place de Verdun, Allevard

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

iad France - Fanny Carceles vous propose: À vendre – Appartement T3 avec extérieur – Centre-ville d’Allevard – vendu occupéEn plein centre d’Allevard,...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Place de Verdun, Allevard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IAD France