Výpis nabídek
4
4
3 403 445 Kč
(64 216 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
Ajaccio
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
53 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Fiche N°Id-LGB180004 : Ajaccio, secteur Centre ville, 2 Pi?ces d'environ 53 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s) + Terrasse de 10 m2 - Vue : Vue...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
D - Méně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Ajaccio
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.