SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 408 154 Kč
(97 476 Kč / m²)
Prodej
3+1
76 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

místnosti3+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Appartement situé à 5 minutes de la gare SNCF et de l'hyper centre d’Aix-les-Bains. Grand appartement de type 3 d'une superficie de 71 m2 situé au 1er...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatné wcOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 74 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alk Immo Annecy