SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 626 886 Kč
(40 792 Kč / m²)
Prodej
6 a více
236 m²
Rue Constant Balquet, Airvault

místnosti6 a více
plocha236 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

APPARTEMENTS DANS LE CENTRE HISTORIQUE D'AIRVAULT Immeuble idéal pour investisseurs : un grand appartement de 153.5 m² au premier et deuxième étage ...

Ostatní
Stáří nabídky: 104 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Rue Constant Balquet, Airvault
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ENDIE IMMOBILIER