SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 622 064 Kč
(64 567 Kč / m²)
Prodej
6 a více
180 m²
Rue Denfert-Rochereau, Agen

místnosti6 a více
plocha180 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Dans un quartier très prisé, du centre-ville d'Agen, vous ne pourrez que succomber aux charmes de ce magnifique appartement duplex.

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue Denfert-Rochereau, Agen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BSK Immobilier