SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 259 056 Kč
(276 411 Kč / m²)
Prodej
3+1
95 m²
Avenue Charles de Gaulle

místnosti3+1
plocha95 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the heart of Sainte-Maxime, close to all amenities, this new confidential real estate program consists of only 6 lots: a commercial space a...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenue Charles de Gaulle
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LUXURY PROPERTIES