SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
26 741 350 Kč
(326 114 Kč / m²)
Prodej
4+1
82 m²
Avenue du General Bouvet

místnosti4+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

BGL Transactions Immobilières invites you to discover this sea-view apartment for sale in Le Lavandou. Rare opportunity - City center Located in a sma...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaOtevřený obývací prostorPřirozené světloZabezpečeníPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 13 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Avenue du General Bouvet
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BGL TRANSACTIONS IMMOBILIERES