SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
57 833 641 Kč
(826 195 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
Boulevard de la Croisette

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Superb renovated 2 bedroom apartment on the 5th floor in a luxury residence in Cannes on the Croisette facing the beaches.

Ostatní
Stáří nabídky: 238 dní
Aktualizováno: 237 dní

Lokalita

Boulevard de la Croisette
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer