SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 677 662 Kč
(22 369 Kč / m²)
Prodej
3+1
75 m²
Notaarinpolku, Turku

místnosti3+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Corner apartment on the 3rd floor of an elevator building next to Lausteenpuisto. Affordable family home or rental property for investors, maintenance...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Notaarinpolku, Turku
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Habita Finland Oy