Výpis nabídek
37
37
37
2 282 701 Kč
(54 350 Kč / m²)
Prodej
1+1
42 m²
Näyttelijänkatu, Tampere
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
42 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Please contact the sales representative for further details on this property.
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
148 dní
Aktualizováno:
19 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Näyttelijänkatu, Tampere
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.