SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 660 110 Kč
(105 912 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Maakuntakatu, Rovaniemi

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Rovaniemi's real estate market is thriving, making this apartment an excellent investment opportunity. Whether you're looking for a new home or a soun...

Ostatní
Stáří nabídky: 494 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Maakuntakatu, Rovaniemi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Pohjois-Suomen Habita Oy