SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 933 725 Kč
(19 935 Kč / m²)
Prodej
4+1
97 m²
Mätäspolku, Helsinki

místnosti4+1
plocha97 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Good based three bedroom home. End apartment located in the middle of the building. Spacious bedrooms are perfect for even larger families with childr...

Ostatní
Stáří nabídky: 62 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Mätäspolku, Helsinki
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Helsingin Habita Oy