Výpis nabídek
23
23
23
43 758 572 Kč
(194 483 Kč / m²)
Prodej
6 a více
225 m²
Raekoja plats, Tallinn
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
225 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
A truly unique property in the heart of Tallinn's UNESCO Old Town.
For sale is the only apartment on Raekoja Square with two balconies overlooking th...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
9 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Raekoja plats, Tallinn
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.