SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 198 118 Kč
(26 046 Kč / m²)
Prodej
Atypický
46 m²
الغردقة

místnostiAtypický
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Presenting for sale a cosy beach-front studio on Gravity/Ocean Breeze Sahl Hasheesh. This 2nd floor studio is to be sold fully furnished and features ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

ZařízenýSprchový koutPračkaOtevřený obývací prostorPodlažíVýhled

Zařízený
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

الغردقة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Sun Homes Overseas