SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 905 432 Kč
(38 668 Kč / m²)
Prodej
2+1
101 m²
الغردقة

místnosti2+1
plocha101 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Presenting for sale a spacious 6th floor 2 bed apartment with sea view on Gravity Hotel/Ocean Breeze Sahl Hasheesh. This beach-front property benefits...

Zařízený
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

الغردقة
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Sun Homes Overseas