Výpis nabídek
18
18
18
2 456 782 Kč
(17 933 Kč / m²)
Prodej
1+1
137 m²
Kafr
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
137 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
👉 Smart investors don’t wait… they move early and profit faster 💸🏡 Luxury Apartment in Egypt’s New Administrative Capital📏 137 m² | 3 Bedrooms | M...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kafr
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.