SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
604 538 Kč
(15 113 Kč / m²)
Prodej
1+1
40 m²
شارع النصر

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1

where sophistication meets comfort
discover an exclusive real estate development that redefines luxury and convenience....

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 471 dní
Aktualizováno: 470 dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

hurghadians property

hurghadians property