SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 634 822 Kč
(18 578 Kč / m²)
Prodej
1+1
88 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

místnosti1+1
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom 88 MSQ large apartment with sea pool views.2 bed rooms, a living room, a bathroom, a kitchen and balcony overlooking the sea & swimming pool...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledDlažbaPodlažíKuchyňské spotřebičeZabezpečeníChytrá zařízeníPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Padsabroad