SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 210 989 Kč
(21 696 Kč / m²)
Prodej
4+1
148 m²
شارع النصر

místnosti4+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

 A premium 3‑bedroom apartment in the One7 project, offering spacious interiors and modern design. Ideal for families, holiday rentals, or investors s...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

شارع النصر
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay