SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 190 118 Kč
(36 251 Kč / m²)
Prodej
1+1
88 m²
شارع يوسف عفيفى

místnosti1+1
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Apartment – Unit 104Unit Details* Type: Two Bedroom Apartment* Floor: First Floor* Unit Number: 104* View: Pool View* Size: 88 m²---PriceP...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

شارع يوسف عفيفى
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services