Výpis nabídek
13
13
13
1 402 141 Kč
(27 493 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
طريق الغردقه الاسماعليه
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
51 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
One Bedroom Apartment Unit G6Unit Details* Type: One Bedroom Apartment* Floor: Ground Floor* Unit Number: G6* View: Sea View* Size: 51 m²---Prime Beac...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Podlaží
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
طريق الغردقه الاسماعليه
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce