SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 719 380 Kč
(20 715 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

La Vanda  Beach📍 Unit 105 | 1st Floor🛏️ 2 Bedrooms📐 84 m²🌊 Sea View & Pool View💰 Total Price:5,155,920 EGP≈ €83,160 (1€ = 62 EGP)🔥 Cash Price wi...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development