SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 095 822 Kč
(20 676 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments for Sale in Mark Resort – El Kawther | Hurghada1-Bedroom Apartment 53 m² with Pool View | Delivery 2026Unit Details:• Unit Type: 1-Bedroom ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development