SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 235 148 Kč
(26 851 Kč / m²)
Prodej
1+1
46 m²
ميدان شيري

místnosti1+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

About the Project:Beachfront apartments in Al Ahyaa bring a low-density resort lifestyle to Marvento, a luxury residential project designed with direc...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghada Homes