SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 125 671 Kč
(28 725 Kč / m²)
Prodej
1+1
74 m²
شارع الفندق

místnosti1+1
plocha74 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

our Home, Perfectly Connected Your residence is within walking distance of the lively touristic promenade and neighboring Red Sea beach resorts, where...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

شارع الفندق
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay