SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 273 374 Kč
(23 581 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
منتجع سويت هوم

místnosti1+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Ground Floor 1-Bedroom Apartment with Sea View for Sale in HurghadaA great opportunity to own a ready-to-move apartment in one of Hurghada’s most prom...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

منتجع سويت هوم
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services