SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
859 960 Kč
(13 870 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
ميدان شيري

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

New Launch with Limited Units | 1-Bedroom Apartment 62 m² | La Gouna Resort – HurghadaThe apartment features a smart and modern layout designed to max...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

ميدان شيري
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Hurghadians Property development