SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 137 004 Kč
(22 740 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
شارع اللواء مؤمن البنان

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

✨ Discover Florenza Khamsin — your new oasis in Hurghada!Step into a world of comfort and elegance with cozy apartments featuring private terraces, ba...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

شارع اللواء مؤمن البنان
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homes Bay